logoTOP

HalloBEEn w ArcadeBEE

Jesień to czas, kiedy Halloween stopniowo zawładnie krajobrazem, wprowadzając w nasze życie aurę tajemniczości i zabawy. W Arcade Bee stawiamy na oryginalność i różnorodność doświadczeń, dlatego też w dniach od 27 do 29 października, każdy nasz salon gier zamieni się w przestrzeń, gdzie granice rzeczywistości zostaną przekroczone. Poniżej prezentujemy zestawienie wyselekcjonowanych atrakcji oraz promocji, które będą dostępne w określonych lokalizacjach.

W naszych centrów rozrywki nie zabraknie również klasycznych automatów Arcade, które przeniosą Cię w czasy lat 80. i 90., kiedy to gry w salonach były jednym z głównych źródeł rozrywki. To wspaniała podróż sentymentalna dla rodziców, którzy będą mogli podzielić się tymi wspomnieniami z własnymi dziećmi.

Wybrane atrakcje:

Wirtualnej Rzeczywistości
Przeżyj niespotykane dotąd przygody w świecie wirtualnej rzeczywistości. Nasze zaawansowane gogle VR przeniosą Cię w zupełnie nowe wymiary, gdzie będziesz mógł stawić czoła wyzwaniom, o jakich dotąd nie śniłeś.
Lokalizacje: Tylko w salonach Arcade Bee w Warszawie (Blue City) i Świnoujściu (Galeria Promenada).

Wirtualna rzeczywistość ArcadeBee

Minigolf w Świetle UV
Minigolf osiąga nowy poziom dzięki naszemu polu do gry podświetlonym ultrafioletem. Każdy ruch nabiera głębi, a zabawa jest jeszcze bardziej wciągająca, gdy gra toczy się wśród tajemniczych świateł.
Lokalizacja: Ta unikatowa atrakcja czeka na odwiedzających w Warszawie, w centrum Blue City.

minigolf

Laser Tag
Weź udział w dynamicznej rywalizacji w naszej nowoczesnej arenie Laser Tag. Idealne miejsce, by w grupie przyjaciół zmierzyć się z przeciwnikami w zawrotnym tempie, które dostarczy niezapomnianych wrażeń.
Lokalizacja: Olsztyn, salon Ale Zebra.

laser tag - arcadebee

Specjalne promocje:

Bonusowe Żetony za Kreatywność

Zachęcamy do wcielenia się w ulubione postacie z filmów, seriali czy bajek. Za oryginalne przebranie przyznajemy 5 dodatkowych żetonów, które umilą czas spędzony w naszych salonach.
Gdzie: Promocja obowiązuje we wszystkich naszych lokalizacjach.

Zniżka za Udostępnienie Wspomnień

Uwiecznij momenty spędzone w Arcade Bee! Zrób zdjęcie, podziel się nim w mediach społecznościowych z odpowiednim oznaczeniem, a my oferujemy Ci 10% zniżki na wybrane atrakcje.
Gdzie: Akcja dostępna we wszystkich lokalizacjach.

Łowy na Duchy

Stwórzmy wspólnie niesamowitą atmosferę! Weź udział w poszukiwaniach duchów ukrytych w naszych salonach. Każdy znaleziony duch to dodatkowe żetony, które możesz wykorzystać na kolejne atrakcje.
Gdzie: Zabawa przewidziana we wszystkich salonach Arcade Bee.

Udostępnij post:

Zobacz inne wpisy

Zamów voucher

Zarezerwuj online