logo arcade bee

Świnoujście

Z życia salonu

Opinie klientów

Często zadawane pytania

Czy mógłbym dowiedzieć się, jakie są godziny otwarcia salonu?

Nasze salony otwarte są zawsze od 10:00 do 18:00, a w weekendy od 10:00 do 21:00. Godziny mogą się zmieniać w zależności od świąt czy wakacji, najbardziej aktualne informacje zawsze znajdują się wpisując nasz lokal w Google.

W naszym salonie znajdziesz lodówkę z napojami i przekąskami. Ze względu na higienę i bezpieczeństwo prosimy nie przychodzić z własnymi napojami i jedzeniem.

W naszych salonach gramy za żetony, każda gra to 1 żeton. Cennik znajduje się w naszym salonie, a dla stałych bywalców oferujemy karty lojalnościowe.

W naszym salonie każdy znajdzie coś dla siebie, posiadamy automaty przeznaczone dla dzieci od lat 3 do 103. Spróbuj trybu kooperacji lub rywalizacji i zaproś do zabawy siostrę, brata lub kumpla. Całe rodziny znajdą u nas rozrywkę dla siebie.

U nas oprócz rozrywki na automatach, zdobywasz i kolekcjonujesz tickety, czyli punkty które wymieniasz w naszej strefie nagród. Nagrody zaczynają się już od 10 punktów, a możesz je zbierać przez cały rok i odebrać wymarzony prezent!

Tak, możemy w prosty sposób zapewnić miejsce dla grupy dzieci. Zaproponujemy przekąski i pakiet żetonów, a także element grywalizacji czyli pokażemy dzieciom jak działają maszyny, a następnie zorganizujemy odpowiedni doping!

Zamów voucher