logo arcade bee

Międzyzdroje

Z życia salonu

Opinie klientów

Jakub Suchanecki
2023-08-14
Jeśli chcesz się zatracić w automatach to idealne miejsce. Zasada kup więcej żetonów za mniej, sprawdza się idealnie podczas kilkudniowego pobytu. W środku panuje gorączka i zaduch od grzejących się automatów, ale warto zatracić się tu na godzinkę czy dwie. Mi wydając 100zł na automaty, udało się zgarnąć nagrody warte +- 80zł, ale tylko z tego względu, że raz trafiłem jackpota. Wydaje mi się, że to najlepsze miejsce z automatami w Międzyzdrojach.
Louisa Zitrone
2023-08-13
Ich fand das spielen hat sehr viel Spaß gemacht und die Dame hinter dem Tresen war sehr freundlich und hat uns gezeigt wie alles geht.
K 7
2023-07-25
Fajna zabawa i rozrywka dla dzieci i nie tylko. Polecam
Jakub Swachta
2023-07-24
Miła obsługa, dobra rozrywka. Polecam

Często zadawane pytania

Czy mógłbym dowiedzieć się, jakie są godziny otwarcia salonu?

Nasze salony otwarte są zawsze od 10:00 do 18:00, a w weekendy od 10:00 do 21:00. Godziny mogą się zmieniać w zależności od świąt czy wakacji, najbardziej aktualne informacje zawsze znajdują się wpisując nasz lokal w Google.

W naszych salonach gramy za żetony, każda gra to 1 żeton. Cennik znajduje się w naszym salonie, a dla stałych bywalców oferujemy karty lojalnościowe.

W naszym salonie każdy znajdzie coś dla siebie, posiadamy automaty przeznaczone dla dzieci od lat 3 do 103. Spróbuj trybu kooperacji lub rywalizacji i zaproś do zabawy siostrę, brata lub kumpla. Całe rodziny znajdą u nas rozrywkę dla siebie.

U nas oprócz rozrywki na automatach, zdobywasz i kolekcjonujesz tickety, czyli punkty które wymieniasz w naszej strefie nagród. Nagrody zaczynają się już od 10 punktów, a możesz je zbierać przez cały rok i odebrać wymarzony prezent!

Tak, możemy w prosty sposób zapewnić miejsce dla grupy dzieci. Zaproponujemy przekąski i pakiet żetonów, a także element grywalizacji czyli pokażemy dzieciom jak działają maszyny, a następnie zorganizujemy odpowiedni doping!

Zamów voucher