...
logo

Blue City Warszawa

Poznaj nasze menu

Poznaj naszą teksasko-meksykańską kuchnię i odkryj bar, który stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie.

Z życia salonu

Opinie klientów

Mateusz Sobiecki (maTsPL)
Mateusz Sobiecki (maTsPL)
2024-02-08
Bardzo serdecznie polecamy pana Tomka. Znakomicie odnalazł się w roli instruktora, znakomicie pomógł nam w przygotowaniu niespodzianki urodzinowej. TOP 10/10
Julia Przeździęg
Julia Przeździęg
2024-02-08
Pan Tomek to najlepszy instruktor i barman jakiego mogliśmy spotkać! Idealnie sprawdził się w każdej roli i jest bardzo uprzejmy i kochany! Polecam serdecznie
Gosia Brzezińska
Gosia Brzezińska
2024-02-08
Pan Tomek to najlepszy instruktor hokeja (chociaż podobno to był mini golf), organizacja na najwyższym poziomie, urodzinowa niespodzianka udała się tylko dzięki niemu! Pracownik zasługuje na podwyżkę!
Admirable
Admirable
2024-02-04
Ogólnie wszystko spoko poza tym, że jest zbyt mały odstęp czasowy pomiędzy grupami wchodzącymi na mini golfa. Jak za dużą grupą wchodzą z dwie/trzy osoby to i tak masę czasu trzeba czekać żeby ta grupa przed nami skończyła granie na danym polu.
Milu Kowalczyk
Milu Kowalczyk
2024-01-13
Czasem wpadam ze znajomymi pograć na automatach i wypić piwko. Zawsze dobrze sie bawimy i wychodzimy z masą fajnych wspomnień! Osługa lokalu młoda, pozytywna i pomocna ^^
Maja
Maja
2023-12-06
Bardzo polecam to miejsce byłam dziś z klasą na mini golfie i automatach do gier po prostu super świetna atmosfera i miły personel w szczególności Pan Tomek.????
Arkadiusz
Arkadiusz
2023-11-16
Oceniam Mini Golf. Bardzo ciekawa atrakcja. Pierwszy raz miałem okazję zagrać. Wrażenia naprawdę super. Bawiłem się jak mały dzieciak :) Przy kolejnej wizycie w Warszawie, na pewno Was odwiedzę.
Mats Bjørøen Hvatum
Mats Bjørøen Hvatum
2023-07-27
Me and a couple of friends were here to play minigolf when we got greeted by amazing staff who helped us to get started. The minigolf course is absoloutely great and really reccomended. The details were stunning and the course itself was challenging enough to keep us on the toes. The different games in the Arcade was also really fun, and they had a good assortment of prices to pick out.
Alicja Ciuńczyk
Alicja Ciuńczyk
2023-04-12
A really nice spot with amazing staff! There’s enough to do for everyone, arcade games, mini golf, VR and pool. Went there with a 9 year old and we both had fun
Alicja Dudek
Alicja Dudek
2023-03-23
10/10

Nasi Partnerzy

prezent marzeń
logo_odlaczsie

Często zadawane pytania

Czy można przyjść do Was z dziećmi?

Tak, mamy mnóstwo atrakcji dla dzieci.

Tak, jednak zalecamy wcześniejszą rezerwację, szczególnie podczas weekendów. Nasi recepcjoniści będą mogli poinformować Cię na miejscu o dostępności miejsc w naszych aktywnościach.

Zdecydowanie zalecamy pojawienie się u nas przynajmniej 15 minut przed planowanym terminem, abyśmy mogli rozpocząć punktualnie. Jeśli przybędziesz jeszcze wcześniej, będziesz miał więcej okazji, aby skosztować czegoś z naszej oferty barowej!

Oczywiście, mamy maszyny ticketowe gdzie możesz wygrać nagrodę, bar i restauracje.

Jasne, możemy zorganizować imprezę firmową dla większej grupy. Posiadamy wiele atrakcji, co pozwala nam dostosować wydarzenie do Twojej firmy. Nasi eksperci opracują spersonalizowany plan, uwzględniający dekoracje, catering oraz konkursy i nagrody, dostosowany do Twojego budżetu.

Nie ma takiej potrzeby! Nasz wykwalifikowany personel na miejscu z przyjemnością przeprowadzi Cię przez wszystkie zasady. Wprowadzenie do każdej aktywności nie powinno zająć więcej kilka minut.

Zapewniamy miejsce na zaparkowanie auta – nasze centrum rozrywki zlokalizowane jest w kompleksie handlowym. Niemniej jednak, jeśli planujesz na dobre się rozerwać, zalecamy zostawić auto w domu. Oferujemy szeroki wybór atrakcyjnych trunków, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Zamów voucher