...
logo arcade bee

Złote Tarasy - Warszawa

Z życia salonu

Opinie klientów

Dr Piguła
2024-02-08
Trochę brakuje jakichś nowych automatów, te które są teraz powoli się przejadają i warto może zrotować, generalnie dalej bardzo przyjemne miejsce do pójścia raczej z towarzyszem. Pozdrawiam panią Oliwię za zaradną interwencję do niesrpawnej maszyny i sympatyczne podejście. Jedyny mankament to młodociana, głośna klientela, ale oczywiście nie wina właścicieli czy pracowników.
Joanna
2024-01-18
Świetne miejsce na spotkanie ze znajomymi, bez względu na wiek ;) Super obsługa, pomocna i jednocześnie uśmiechnięta. Gdy uzbierasz za mało punktów nie musisz ich od razu wymieniać na nagrodę a możesz zabrać ze sobą i wykorzystać następnym razem, fajne podejście! Pani Agnieszka zaraża dobra energią i uśmiechem (choć pokonala mnie w cymbergaja gdy znajomi nie chcieli że mną zagrać ;p)
Sebastian “BastekJR” Stanowski
2023-12-31
Witam, W dniu Wczorajszym Miałem Mega Szczęście. Trafiło mi się 500 Ticketów i Rick W Automacie z Łapką. Rick Jest na zdjęciu Pozdrawiam
Oliwia Ciechomska
2023-11-27
Super

Często zadawane pytania

Czy można przyjść do Was z dziećmi?

Oczywiście możesz przyjść do naszego salonu z dziećmi, to świetnie miejsce do zabawy i spędzenia wspólnego czasu.

Możesz po prostu przyjść do naszego salonu w godzinach otwarcia i skorzystać z dostępnych atrakcji

Oczywiście organizujemy imprezy firmowe. Nasz salon jest świetnym sposobem na integrację zespołu, zapewnienie rozrywki oraz stworzenie niezapomnianych wspomnień.

Nasz salon jest umiejscowiony na terenie galerii handlowej, która oferuje parking dla Klientów. Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej i zapoznania się z regulaminem korzystania z miejsc parkingowych.

Zamów voucher

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.