logoTOP

Strefa nagród

Strefa nagród stanowi wyjątkowy element każdego centrum rozrywki. To tutaj masz możliwość wymiany zebranych ticketów na atrakcyjne nagrody. W naszej strefie znajdziesz szeroki wybór upominków: od nowoczesnej elektroniki, przez gry planszowe, aż po słodycze i pluszaki, a to tylko początek naszej oferty. Jak to funkcjonuje? Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami!
Zakup-zetonów - żetoniarka

Krok 1
Kupujesz żetony

Zakup-zetonów - żetoniarka
Spotkasz się z urządzeniem zwanym żetoniarką, które umożliwia wymianę gotówki na żetony. Następnie, żetony te używane są do aktywacji urządzeń zręcznościowych, dzięki czemu możesz cieszyć się grą.

Krok 2:
Zbierasz bilety

bilety/TICKETY-arcadebee

Po zakończonej grze, w zależności od ilości zdobytych punktów, maszyna przyzna Ci tickety jako nagrodę. Odbierz je i trzymaj mocno przy sobie 🙂

bilety/TICKETY-arcadebee
galileo maszyna do ticketów

Krok 3:
Wymień bilety na kupon

galileo maszyna do ticketów

Wsadź tickety prosto między zęby SpongeBoba – naszego nieoficjalnego, lecz niezwykle efektywnego licznika biletów! Liczy szybko, bo mruganie nie jest w jego stylu. Z kuponem w dłoni, ruszaj do strefy pełnej upominków.

Krok 4:
Wybierz nagrodę

nagroda-arcadebee

Zapakowaliśmy emocje w gry, doprawiliśmy rywalizacją i posypaliśmy czasem spędzonym z ekipą oraz rodziną. Chcemy nagrodzić Twoje osiągnięcia na automatach – pamiętaj te momenty wyzwań i triumfów. Wróć do nas kiedy chcesz, ale biletów strzeż jak SpongeBob tajemnicy kraboburgerów!

nagroda-arcadebee

Zobacz nasze strefy

Zamów voucher